گل‌محمدی و باقری در تمرین پرسپولیس پا به توپ شدند

سرخپوشان پایتخت امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۶:۳۰ تمرین خود را در ورزشگاه کاظمی آغاز کردند و گل‌محمدی و باقری هم در تمرین همراه بازیکنان شرکت کردند.

به گزارش کیوسک‌تایمز و به نقل از میزان، طبق اعلام رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان پایتخت امروز (پنجشنبه) از ساعت ۱۶:۳۰ تمرین خود را در ورزشگاه کاظمی آغاز کردند. پیش از شروع تمرین  گل‌محمدی  دقایقی برای بازیکنان صحبت کرد. بعد از گرم کردن، بازیکنان در سه گروه به انجام آقاوسط پرداختند. در این بخش گل‌محمدی و  باقری  پا به پای سایر بازیکنان تمرین کردند.

در قسمت بعدی تمرین نیز بازیکنان به مرور کار‌های تاکتیکی و اجرای برنامه‌های مورد نظر کادر فنی پرداختند.  امید عالیشاه ، وحید امیری، محسن ربیع‌خواه و محمد نادری امروز زیر نظر کادر پزشکی تیم تمرین کردند. سرخپوشان بعد از یک ساعت تمرین بدن‌های خود را سرد کردند و بعد از دقایقی راهی فرودگاه شدند تا آماده سفر به تبریز شوند.

در تمرین امروز بازیکنان آماده خداحافظی با بیرانوند بودند و اعضای تیم برای او دسته گل، پیراهن ویژه  پرسپولیس  و یک کیک مخصوص با تصویر خودش هم تدارک دیده بودند، اما  بیرانوند  موفق به حضور در این تمرین نشد.

دیگر مطالب

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.