کلاس‌های درسی دانش‌آموزان در تلویزیون؛ شنبه سوم خرداد

جدول برنامه‌های درسی دانش‌آموزان که فردا (شنبه سوم خرداد) از شبکه‌های آموزش و چهار پخش می‌شوند، اعلام شد.

به گزارش کیوسک تایمز و به نقل از خبرآنلاین، تدریس تلویزیونی دانش‌آموزان همچنان ادامه دارد. شبکه آموزش، عهده‌دار پخش تدریس زنده درس‌های ابتدایی، متوسطه اول و رشته‌های ریاضی و تجربی متوسطه دوم است و شبکه چهار، به آموزش رشته‌های فنی و حرفه‌ای، علوم و معارف اسلامی و ادبیات و علوم انسانی می‌پردازد.

برنامه‌های آموزشی تلویزیون برای مقاطع مختلف تحصیلی که از طریق شبکه‌های ۴ و آموزش (۷) در روز  شنبه سوم خرداد به‌طور زنده پخش می‌شود، به شرح زیر است:

 

شبکه آموزش

متوسطه دوره اول:

از ساعت ٧:۴۵ تا ٨:٠٠ تربیت‌بدنی دوره متوسطه

از ساعت ٨:٠۵ تا ٨:٢۵ درس آمادگی دفاعی پایه ٩

از ساعت ٨:٢۵ تا ٨:۴۵ درس علوم تجربی پایه ٨

از ساعت ٨:۴۵ تا ٩:٠۵ درس علوم تجربی پایه ٧

از ساعت ٩:٠۵ تا ٩:٢۵ درس ریاضی پایه٩

 

دوره ابتدایی:

از ساعت ١٠:٣٠ تا ۱۱ درس فارسی و نگارش پایه اول

از ساعت ۱۱ تا١١:٣٠ درس بازی و ریاضی پایه دوم

از ساعت ١١:٣٠ تا١٢ درس علوم تجربی و تفکر پایه سوم

از ساعت ١٢ تا ١٢:٣٠ درس بازی و ریاضی پایه چهارم

از ساعت ١٢:٣٠ تا ١٣ درس بازی و ریاضی پایه پنجم

از ساعت ١٣:١۵ تا ۱۳:۴۵ درس بازی و ریاضی پایه ششم

 

متوسطه دوره دوم:

از ساعت ١۴:٣٠ تا ١۵ درس زبان انگلیسی ٣ پایه ١٢ تمام رشته‌ها

از ساعت ١۵ تا ١۵:٣٠ درس فیزیک ٣ پایه ١٢ علوم تجربی

از ساعت ١۵:٣٠ تا ١۶ درس ریاضی ٣ پایه ١٢ رشته علوم تجربی

از ساعت ١۶ تا ١۶:٣٠ درس فیزیک ٣ پایه ١٢ رشته ریاضی فیزیک

از ساعت ١۶:٣٠ تا ١٧ درس شیمی٣ پایه ١٢ رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی

از ساعت ١٧ تا ١٧:٣٠ درس دین و زندگی ٢ پایه ١١ رشته‌های ریاضی فیزیک و علوم تجربی

 

شبکه ۴

رشته‌های فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش:

از ساعت ٧ تا ٧:٢۵ درس نصب تجهیزات و سخت افزار رایانه و شبکه – پایه۱۲- رشته نرم افزار و رایانه- شاخه فنی‌وحرفه‌ای

از ساعت ٧:٢۵ تا ٧:۵٠ درس ریاضی ۲ – پایه ۱۱- پودمان ۵ – درس مشترک – شاخه‌های فنی‌وحرفه‌ای و کاردانش

از ساعت ٧:۵٠ تا ٨:١٠ استاندارد نقاشی – تکنیک طراحی با رنگ و روغن – پایه ۱۲- رشته چهره سازی – شاخه کاردانش

از ساعت ٨:١٠ تا ٨:۴٠ درس حسابداری بهای تمام شده و مالیاتی – پایه ۱۲- رشته حسابداری – شاخه فنی‌وحرفه‌ای

از ساعت٨:۴٠ تا ٩:٠۵ درس شناخت مواد – پایه ۱۰- رشته نقشه کشی معماری _. شاخه فنی‌وحرفه‌ای

از ساعت ۹:۰۵ تا ۹:۳۰ درس دانش فنی تخصصی- مبحث پاورمیل- پایه ۱۲- رشته ماشین ابزار- شاخه فنی‌وحرفه‌ای

 

رشته‌های ادبیات و علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی:

از ساعت ٣٠: ٩ تا ١٠:٠٠ درس اصول عقاید ٣ – پایه١٢- رشته علوم و معارف اسلامی

از ساعت ٠٠: ١٠ تا ١٠:٣٠ درس جغرافیا ٣ -پایه١٢- رشته ادبیات و علوم انسانی

از ساعت ١٠:٣٠ تا ١١ درس اصول عقاید ٣ – پایه١٢- رشته علوم و معارف اسلامی

دیگر مطالب

ثبت نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.